GÜNCEL STOKLAR

HRP Sac

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Endüstriyel alanda en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında saclar  geliyor.  Yüzlerce farklı üretimde kullanılan bu ürünlerin kalitesi imalatı gerçekleştirilen ürünlerin kalitesinde de belirleyici bir unsur oluyor. Bu noktada akıllara DKP ve HRP sac nedir  sorusu gelebilir. HRP sac en genel şekliyle haddelenmiş sac malzemedir. Bu materyaller pek çok farklı kalitede ve şekilde olabiliyor.

Aynı zamanda HRP sac materyallerin ebatlarının da farklı olduğunu söyleyebiliriz. DKP sac malzeme ise yine haddelenmiş  metalden üretiliyor ve ısıl işlem görmesi ile elde ediliyor. Bu ürünler rulo şeklinde olabildiği gibi yassı bir formda da üretimi gerçekleştirilebiliyor. HRP sac malzemeler özellikle inşaat sektöründe iç yapılarda sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Ürün Adı : HRP Sac