HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Firmamız İLKAN METAL DEMİR, ÇELİK SAN.VE TİC.LDT.ŞTİ. Emre BOZOK tarafından kurulmuştur. Firmamızda kalın sac levha alımı satımı toptan perakende cnc oksijen, plazma ve optik makine ile istenilen ölçülerde sac kesimi yapılmaktadır.

Firmamızda yıllık yaklaşık 4000 bin ton malzeme kesimi yapılmaktadır. Üretimde yapılan siyah sac levhalardan pres gövdeleri, floxo Baskı makineleri ,bobin dilimleme makinesi, laminasyon makineleri ve kalıplık malzemeler ağır iş makineleri ve parçaları istenilen ölçülerde net olarak kesilmektedir.

Çalıştığımız sanayi ve inşaat sektörlerinde asıl istenen malzeme kalitesi ve kesim yüzey hassasiyetine önem verilmesi, göz önünde bulundurularak İLKAN METAL DEMİR, ÇELİK SAN.VE TİC.LDT.ŞTİ olarak malzeme ve kesim kalitesine özen göstermekteyiz. Makinelerimiz en son teknolojinin getirdiği özelliklere sahip olup müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hassasiyet ve kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Şirketimizde 2 adet optik ve 1 adet cnc oksijen ve plazma ve 2 adet şeritli testere tezgahlar olmak üzere toplam 6 adet kesim makinesi bulunmaktadır. Ayrıca sipariş veren müşterilerimizin siparişleri özel programlarla kesimden önce plakaya yerleştirme planları yapılıp malzeme sarfiyatını hesaplayarak en az seviyeler düşürülmektedir.